صفحه اصلی > اخبار > محتوای
هنگامی که گاو را با عینک VR زوج
- Aug 25, 2018 -

گاو قادر به پوشیدن عینک می کنید؟ این عینک عادی نیست. به تازگی، ژانگ Yanjun استاد از دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه یانگژو رهبری تیم عمل ابتکاری "VR خانواده" دانشجویان دانشگاه. با فناوری واقعیت مجازی عینک VR هوشمند برای تنظیم رفتار احساسی بود سفارشی برای گاو است که می تواند استراحت، milked و جفت به طور جداگانه. در پرورش، خوردن و جنبه های دیگر، صحنه مجازی علیه رفتار عاطفی گاو برای رسیدن به اثر آرامش عاطفی و تنظیم رفتار گاو بهبود اشتها گاو، بهبود کیفیت شیر و شير، رانده است.


"تکنولوژی کشاورزی را پشتیبانی می کند و در خدمت جامعه. عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت مجازی شیر گاو ویژگی فیزیولوژیکی و روانی گاوهاي ترکیبی با واقعیت مجازی فناوری است که نه تنها متوجه یک جهش بزرگ در عملکرد محصول، اما همچنین درایوهای توسعه حیوانات پرورش تا حدودی." ژانگ Yanjun گفت.


در مورد مدرن دام گاوهاي نگه داشته شده اند در یک محیط متمرکز و خلق و خوی گاو از نزدیک مربوط به استقبال مردم بصری. در محیط کشاورزی متمرکز به دلیل عواملی چون فضای فعالیت های باریک و یکنواخت بصری زمینه آسان به علت بی ثباتی عاطفی از گاو و کاهش کیفیت شیر و شیر دوره است.


"پس از توجه به این پدیده ما قادر به استفاده از تجربه و تخصص ما، همراه با آخرین فن آوری گاوها را خوشحال آموخته اند می خواهم. این قصد اصلی ما طراحی این محصول است." رهبر تیم یانگ لن، گفت.


خبرنگار یاد گرفته که VR گاو عینک هوشمند اختراع توسط تیم عمل نوآوری "VR خانواده" می توانید گاو به "ادغام به محیط زیست طبیعی مجازی ایده آل" را فعال کنید و درک شهودی و طبیعی تعامل بین گاو و مجازی محیط زیست. حتی در ریختن کوچک پرورش گاو می تواند بی نهایت چشم انداز طبیعی در خارج از منزل, احساس غوطه ور در مناظر زیبای روشن آب و آسمان آبی و بهتر استراحت، خوردن و شیر در خلق و خوی خوشایند.


که گاو مجازی ایده آل محیط طبیعی، بدون تاثیر وارد می تواند آن را درک است که محصول اینترنت تکنولوژی گرافیک رایانهای سنسور تکنولوژی و فناوری واقعیت مجازی با دامداری مدرن ترکیبی حالت معمولی تغذیه. بهبود کیفیت تولید شیر تنظیم خلق و خوی آن و اثرات محیط واقعا طبیعی و زیبا را تجربه.


«از دیدگاه عادات زندگی گاوهاي هستند بسیاری از مراحل در زندگی روزمره. به عنوان مثال، قبل از غذا خوردن، پس از دوشش و در حالت استراحت، شما خلق و خوی خود را با پوشیدن این عینک VR در صحنه های مختلف می توانید تنظیم کنید. به طور موثر به بهبود سلامت جسمی و روحی گاوهاي و موثر به بهبود بهره وری صنایع لبنی"یانگ گفت.


چون گاو و انسان بسیاری از تفاوت در ساختار فيزيولوژيكي، عینک VR موجود استفاده شده توسط انسان استفاده از ساختار سر گاو در میدان دید، روش و محتوای مجازی صحنه را برآورده نمی. این نیز بسیاری از مشکلات به راه R&D تیم "VR خانواده" می افزاید.


در پاسخ به این وضعیت تیم تحقیقاتی رفتم دانشگاه یانگژو مزارع اردوهاي و اندازه گیری، در مورد ویژگی فیزیولوژیکی و روانی گاوها از طریق آناتومی سر و چشم گاو آموخته و جمع آوری شده سر گاو که نژادهای مختلف مراحل مختلف ثبت شده است. داده ها مانند اندازه و زمین عرض.


پس از طراحی های مداوم و بهبود تیم تحقیقاتی در نهایت طراحی ساختار شیشه است که منحصر به فرد به گاو. گزارش شده است که این ساختار شیشه VR برای گاو جمع آوری ساختار تقسیم نوع قاب کانتور که حل نیازهای بصری گاو چشم بزرگ و میدان دید گسترده است.


عضو تیم Guo Yazhen معرفی شده که مدل ابزار ساده ساختار تنظیم مناسب و ظاهر زیبا و بسیار مناسب پوشیده می شود و جدا; پایان جلو کوچک بزرگ لوله قاب مسکن می تواند به ساختار گاو صورت گسترش سازگار؛ لبه تماس از ژل سیلیکا ساخته شده است. مواد قابل انعطاف حلقه سطح پایان عقب پوسته قاب بیشتر از نزدیک چشم مطابقت می کاهش فشار بر روی چشم گاو و راحتی گاو و ثبات همکاری عینک را افزایش می دهد.


Related Products