صفحه اصلی > اخبار > محتوای
استفاده از عینک VR برای بهبودی
- Jul 05, 2018 -

چشم پنجره پنجره است. اگر توجه فرد به مواد مخدر طولانی تر از 97 ثانیه باشد، این فرد به احتمال زیاد معتاد به مواد مخدر است.


اداره توانبخشی داروهای شانگهای سیستم تشخیص مادون قرمز را به سیستم VR معرفی کرد، یعنی نصب یک دوربین بر روی عینک VR برای گرفتن ویژگی های حرکات چشم از معتادان به مواد مخدر، از جمله مسیر حرکت چشم و زمان خاموش شدن. "اگر او برای مدت طولانی در محل اقامت باشد، او به این هدف علاقه مند است."


تیم تحقیق و توسعه هزاران نمونه را جمع آوری و داده ها را بین معتادان به مواد مخدر و دانش آموزان کالج مقایسه کرد. داده ها نشان داد که معتادان دارویی طولانی ترین زمان تماشای داروها، 97 ثانیه، 58 ثانیه برای غیر اشیاء و 24 ثانیه برای مواد مخدر است. توجه دانشآموزان به مواد مخدر فقط 39 ثانیه است، طولانی ترین زمان برای غیر عادی 123 ثانیه است و طول مدت مواد مخدر 17 ثانیه است.

OTO VR Shuttle.jpg

ترکیبی از سیستم ردیابی بصری مادون قرمز و VR برای اولین بار در کشور بود و این دستگاه برای سه پتنت استفاده کرد.


علاوه بر ارزیابی معتادان به مواد مخدر، فن آوری VR نیز می تواند به درمان، حساسیت زدن و توانبخشی اجتماعی کمک کند.


درمان در معرض یک روش رفلکس شرطی است که ترکیبی از رفتار هدف است که باید با انگیزه های ناخوشایند یا مجازات، از طریق رفلکس های شرطی غیرقابل انکار برای تشریح جذابیت رفتار هدف به بیمار و ایجاد نشانه ها فرونشاند. "همانطور که شما در ابتدا دوست داشتید که سیب بخورید، اما شما نیش می زنید و اشکال می بینید. اگر هر بار ببازی کنید، سیب ها را دوست ندارید." ژانگ چاجینگ این را درک می کند.


در درمان انحراف، کارکنان سم زدایی از عینک VR برای مشاهده ضایعات پوستی انسان به وسیله داروهایی مانند تبخال از طریق دارو، از دست دادن دندان و تغییر شکل اندام استفاده می کنند. 15 دقیقه زمان درمان، تصاویر ویدئویی با وضوح سنگین، بعضی از مردم نمی توانند کمک کنند، اما چشم هایشان را بستن.


درمان حساست پذیری، همچنین به عنوان درمان درمانی، شناخته شده است، حساسیت مصرف کنندگان مواد مخدر را به مواد مخدر نشان می دهد. معتادان مواد مخدر، اشیای پودری مانند شکر سنگی و اشیای پودری مانند آرد را مشاهده می کنند که با خاطرات سوء مصرف مواد مرتبط هستند. اگر شما در حال تماشای این صحنه هستید، می توانید حساسیت آنها را به مواد مخدر کاهش دهید. " ژانگ چاجینگ گفت.


پس از پوشیدن عینک VR، در درمان حساسیت کردن، کارکنان سم زدایی صحنه های گرم و مرتب خانه را می بینند. یک میز در مقابل آنها وجود دارد. وقتی "کورنینگ"، فندک، قلع فویل، سیگار و دیگر اجناس بر روی میز وجود دارد، یخچال "خانه"، تلویزیون و دیگر وسایل مبلمان، بر این اساس کاهش می یابد و در نهایت به یک خانواده تبدیل می شود. سپس، یک چکش مجازی روی صفحه نمایش ظاهر شد. معتادان مواد مخدر دست ها را دستکاری کردند و مواد مخدر و ظروف را روی میز در موسیقی "انفجاری" نابود کردند. اصلی "خانه" برگشت.


واقعیت مجازی به آنها احساس واقعی می دهد. "حساست پذیری درمانی تعاملی است که باعث می شود معتادان به مواد مخدر در این روند به طور فعال شرکت کنند." ژو دینگ توضیح داد که این یکی از مزایای تکنولوژی VR است.


"احساس مواد مخدر را از دست ندهید." کیان مو، معتاد به مواد مخدر که قرار بود در ماه سپتامبر امسال در آنجا بیرون برود، آموزش VES را برای کاهش حساسیت داشت. "تصویری که من در عینک هایم دیدم کمی از دنیای مجازی است.این واقعا درست نیست، این جعلی نیست، درست است. من فکر نمی کنم چیز خاصی وجود داشته باشد. بعد از همه، مجبور شدم برای دو سال ها، و معتاد به مواد مخدر به آرامی گذشت، بنابراین من متوقف فکر در مورد مصرف مواد مخدر.


Related Products