صفحه اصلی > اخبار > محتوای
VR تعامل و موقعیت
- Jul 05, 2018 -

"فضای مورد نیاز صنعت صنعت VR نیز یک تکنولوژی موقعیت مکانی فضایی است، زیرا تکنولوژی موقعیت مکانی فضایی می تواند تعامل بین عملیات واقعی و محیط مجازی را تحقق بخشد، حل مشکل غلبه بر غوطه ور شدن VR تلفن همراه و افزایش تجربه کاربر را افزایش دهد."

OTO VR Shuttle.jpg

محصول تعاملی VR / AR. به سادگی، مجموعه کلیدی محصولات VR در بازار است که امروزه به ده ها میلیون کلاه ایمنی تلفن همراه VR / AR متصل است. این شامل ایستگاه پایه موقعیتی، موقعیت موقعیت کلاه و دو دسته تعاملی است که قابل حمل و آسان برای استفاده هستند. هسته این نرم افزار مجموعه ای از تکنولوژی موقعیت یابی هیبرید صوتی و اپتوالکترونیک است که به طور مستقل از سوی شرکت توسعه یافته است. در طول عملیات، ایستگاه پایه موقعیتی سیگنال های صدا، نور و سیگنال را منتشر می کند و از طریق روش های پردازش خاص می تواند موقعیت مکانی فضایی VR و توابع تعاملی را تحقق بخشد، به طوری که مردم احساس احساس بودن در دنیای مجازی، یعنی - به نام "تجربه غوطه وری کامل" VR.


"به عنوان مثال، می تواند موقعیت شخصیت های کاربر VR سر و دست در یک فضای خاص را ردیابی کند، به آنها اجازه حرکت می دهد، ارتباط برقرار کردن با صحنه ها و یا اشیاء، و کپی کردن حرکت به بازی برای برآورده شدن انواع تجربیات سرگرمی مجازی. "جهت توسعه آینده صنعت VR یک فن آوری است که تجربه کاربر را بهبود می بخشد، مانند محتوای کوچک و قابل حمل، مقرون به صرفه و متنوع، از قبیل بهینه سازی تجربه های تعاملی موبایل VR و تقویت همکاری با PC VR. "من امیدوارم که در آینده ما مترادف با تعامل شود، و ما در مورد تعامل صحبت خواهیم کرد. اولین چیزی که ما فکر می کنیم این است که ما است."


Related Products