صفحه اصلی > اخبار > محتوای
VR Fire، شروع به آموزش اصلاحات
- Feb 15, 2019 -

فن آوری VR به تدریج در زمان های مدرن توسعه یافته است. فن آوری حفاظت از آتش VR به مردم اجازه می دهد دانش و مهارت های مختلف حفاظت از آتش را تجربه کنند. فناوری VA نیز به طور گسترده در مطالعه، زندگی و کار استفاده می شود، آتش VR واقعا مدل آموزش را باز کرد.

آتش VR

به تازگی، شرکت پکن Zhongde Qirui ایمنی تجهیزات شرکت، آموزشی ویبولیتین دعوت شد برای شرکت در سری آموزش ایمنی آتش نشانی با موضوع "آتش تجربه + ایمنی آتش" در دفتر Lugu رادیو و تلویزیون مرکزی. معاون مدیر فنی مای وی و مدیر دو Xuefeng حضور در این جلسه. فعالیت هایی که به اجرای "مفهوم آموزش ایمنی آتشسوزی" در کنگره ملی 19 اشاره کرد.

بر روی عینک VR قرار دهید، مانند بازدید از صحنه آتش، با استفاده از تجهیزات آتش نشانی با توجه به "آتش" برای انجام تجربه آتش سوزی استفاده کنید. تجهیزات آتش VR که شبیه سازی آتش، آتش، و فرار از سناریو، اجازه می دهد شرکت کنندگان در رویداد تجربه آتش غوطه وری. در منطقه تجربه آتش سوزی غوطه وری "VR + Fire"، این چیز جدید موجب جذب بسیاری از شرکت کنندگان در رویداد شده است. "اولین بار که من با آتش روبرو شدم، بسیار واقع گرایانه و بسیار زمانبر بود." تجربهگر به ما گفت کارکنان صحنه.

فن آوری آتش VR

صحنه شبیه سازی "vr + fire" برای ایجاد یک صحنه شبیه سازی واقع بینانه از طریق تکنولوژی VR پس از بازدید از خط اول برای درک وضعیت واقعی آتش، و نزدیک شدن به صحنه واقعی آتش است. با ترکیب عملکردهای حساس شنوایی، لمس و حرکت، پرسنل تجربه در یک محیط مجازی قرار می گیرند و هنگامی که یک حادثه آتش سوزی اتفاق می افتد، تعامل با اشیاء در محیط شبیه سازی رخ می دهد. هزينه زمان قرار دادن در تمرين کاهش يافت و اثر تبليغ و آموزش بهبود يافت. "VR + آتش" محدودیت فضا را از بین برد و در آموزش و تمرین ایمنی آتش نشانی به یک وضعیت برنده برسد.

فن آوری VR

هدف این است که از واقعیت مجازی VR برای تحقق بخشیدن به تجربه آموزش آتش نشانی و کمک به آموزش آموزش ایمنی آتش استفاده شود. معاون مدیر معاون وزیر و مدیر دو Xuefeng بسیار ستایش کرد که VR می تواند مطالب آموزشی موثر تر از تمرین های سنتی، که به موقع و سریع نجات را.

با توسعه مداوم فن آوری VR، مردم نمی توانند تصور کنند که فن آوری VR چقدر قدرتمند است. از هوا تا دریای عمیق، ارقام VR وجود دارد. فن آوری VR یک اثر آموزشی عالی در حفاظت از آتش می باشد. این می تواند بسیار خوب باشد. نقش پیشرفت تحصیلی.

Related Products