صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل تکنولوژی MR
- Jun 29, 2018 -

MR دارای پتانسیل تجاری تجاری است. در تجربه مجازی، MR می تواند تغییرات نامحدود، مانند اطلاع رسانی به افراد مشغول برای دستیابی به همکاری و حل مشکلات واقعی ایجاد کند.


به عنوان مثال، در چنین سناریویی، تصور کنید که یک تکنسین تجهیزات مدرن در مقیاس بزرگ در یک تراکتور بزرگ به دام افتاده و به طور کامل توسط شکست مکانیکی شکست خورده است. بقیه کارکنان کنار هم قرار می گیرند و نمی توانند کار کنند. مدیر سایت مضطرب است


خوشبختانه عینک هوشمند مکانیک می تواند کمک مجازی را فراهم کند. او می تواند از VR برای تماس با مکانیک جانباز در هنگام تعمیر تراکتور واقعی، عیب یابی در همان مدل تراکتور و گرفتن راهنماهای تعمیر آنلاین از طریق AR استفاده کند. اسناد، مشخصات گشتاور و جزئیات تعمیرات دیگر را پیدا کنید.


این واقعیت مخلوط است.


برای مصرف کنندگان تصور کنید که از برنامه IKEA's Place برای قرار دادن و مشاهده مبلمان در خانه خود استفاده می کنید. شما میخواهید یک مبل راحت قرمز بخرید، اما قبل از اینکه بخرید، می خواهید از نظر دوستان و خانواده خود در مورد مبل در اتاق نشیمن مطلع شوید.


بنابراین شما از عملکرد VR در عینک های هوشمند استفاده می کنید. با فرض اینکه شما از حالت VR برنامه IKEA Place استفاده می کنید، می توانید از چندین بستگان و دوستان نزدیک دعوت کنید (اما ابتدا باید روی صندلی بنشینید که می توانند پیدا کنند). اکنون که همه در محیط مجازی خانه خود نشسته اند، مبل به یک مبل قرمز IKEA تبدیل می شود.


سالن نمایشگاه مجازی با واقعیت مخلوط به شما می دهد نتیجه: دوستان و خانواده خود را دوست دارم این مبل، بنابراین شما آن را خریداری کنید.


در دنیای کسب و کار، MR دارای امکانات نامحدود است.


در حال حاضر فن آوری مخلوط واقعیت هنوز در دوران کودکی است، که ممکن است رویای بسیاری از توسعه دهندگان VR و AR شود. این به این دلیل است که واقعیت مخلوط می تواند وضعیت واقعی را در این لحظه با واقعیت مجازی ادغام کند و احساسات واقع بینانه بسیاری از سناریوهای سرگرمی و کسب و کار را افزایش دهد.


به عنوان مثال: طراح ماشین می تواند در صندلی ماشین واقعی با armrests، shifters، و فرمان نشستن. او می تواند داشبورد و داخلی را از طریق عملکرد VR مشاهده کند. بسیاری از مردم می توانند از راه دور این طرح را با این روش ارزیابی کنند. در حقیقت، NVIDIA Holodeck می تواند این نوع همکاری را به دست آورد.


Related Products