صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گوانگژو 9D VR تجربه موزه بسیار محبوب است
- Dec 07, 2018 -

e89a8ffb139316ce18671e


هنگام بازدید از میدان واندا Panyu گوانگجو، متوجه شدم که بسیاری از مردم در مقابل سالن تجربه 9 D واقعیت مجازی (از این پس به "VR" می گویند) در خط برای تجربه انتظار. آقای یانگ که به انتظارنشسته است، به خبرنگاران گفت:: "این سالن تجربه در کسب و کار از اردیبهشت بوده است. بسیاری از مردم در صف انتظار هر روز وجود دارد. کلاه VR در فروشگاه وجود دارد. بعد، شما می توانید فیلم VR تماشا. 30 یوان در حال گران نیست. فقط افتتاح شد. من تجربه زمان بسیار تکان دهنده است. این دومین بار است که من خانواده ام آورده شده است تا است و آنها به تکنولوژی VR جادویی را تجربه کنم."


به منظور بیشتر واقع جذابیت تکنولوژی VR خبرنگار نیز اندود شده تا به تجربه یک احساس. VR فیلم توسط خبرنگار با تجربه "غلتکی coaster" است. پس از پوشیدن کلاه VR این احساس مانند آن است که واقعا در رولرکوسترهای نشسته است. صحنه های مختلف در 360 درجه وجود دارد. زمانی که شما نگاه کردن، شما می توانید دیدن آسمان و پایین. احساس می کنم که من در هوا چند ده متر بالاتر از سطح زمین پرواز هستم. بسیار هیجان انگیز است. این احساس کمی مانند درب Doraemon است. پس از عبور از درب من به طور مستقیم "جهان شما هرگز به." را وارد کنید اگر چه اولین تجربه بود، خبرنگار این احساس "سفر" را از طریق زمان و فضا مجذوب شده است و در نظر دارد به عقب برگردید و خرید کلاه VR به تجربه در خانه.


به گفته کارشناسان صنعت VR سالن تجربه بسیار ساده تر به کار از مکانهای تفریحی سنتی است و آن را احساس تازه و هیجان انگیز تر. بنابراین، قابل پیش بینی که با محبوبیت VR کلاه مانند 3Glasses و نوآورانه VR تجاری فرود حالت Lectra است، غرفه تجربه VR آینده جایگزین سالن های سنتی سرگرمی های تعاملی مانند سالن بازی، که تنظیم کردن موج مجازی تعاملی سرگرمی.


در نهایت، خبرنگار نیز مصرف کنندگان دیگر که در حال تجربه مصاحبه و آنها بودند که آنها چه احساسی پرسیدم، همه بسیار معتاد. تصویر بسیار تکان دهنده و همهجانبه. بسیار واقعی استفاده کنید به تماشای فیلم و بازی بود. فرد کل جهان وارد شده است. وقتی از او پرسیدند اگر آنها به تجربه دوباره آن همه آنها ابراز تمایل آنان. دفعه بعد من می خواهم به تجربه آخرین فیلم فیلم های پرفروش هالیوودی و محبوب بازی های بزرگ.


Related Products