صفحه اصلی > اخبار > محتوای
از مجازی VR و علیرضا واقعیت سر در بازار پشت سر هم خواهد شد
- Aug 25, 2018 -

در فیلم، دنیای مجازی است که تقریبا با زندگی واقعی یکپارچه. به نظر می رسد مردم اصلی برای تفریح و سرگرمی زندگی ملزوم این بازی واقعیت مجازی "واحه" نامیده می شود. "بالا بازیکن" آتش به مفهوم واقعیت مجازی را به ارمغان می آورد، اما همچنین سیگنال مهم به ارمغان می آورد به بازار جهانی: تعامل انسان و کامپیوتر تجهیزات با تکنولوژی علیرضا/VR به عنوان هسته رشته داغ توسعه بعدی تبدیل خواهد شد.

در سال های اخیر سرمایه گذاری اپل در زمینه علیرضا/VR است با افزایش و توسعه خود را از ARkit سر و صدا آمار واقعیت افزوده پلت فرم توسعه است. با این حال، جاه طلبی اپل بدیهی است فقط در مورد نرم افزار نیست. بر اساس گزارش رسانه های خارجی، اپل هدست بی سیم قدرتمند است که پشتیبانی از فن آوری های VR و علیرضا و تراشه های خود اپل استفاده کنید در حال توسعه است.

با توجه به افراد آشنا با این موضوع، هدست اپل تکنولوژی بی سیم کوتاه برد، با سرعت بالا را برای اتصال به جعبه دستگاه اختصاص داده شده استفاده کنید. جعبه شده توسط اپل تراشه سفارشی است که قوی تر از هر یک از تراشه های موجود است و به عنوان مغز هدست خدمت می کنند.

تیم کوک مدیر اجرایی اپل، به یک بار به ستایش تکنولوژی علیرضا خواستار آن تکنولوژی است که به عنوان مهم به عنوان آی فون. این تبدیل کرد که او نیز ممکن است که یک طرح بلند پروازانه برای VR.


از طرح اپل و سامسونگ علیرضا/پله سر حال واضح است که توجه بیشتر از بازار سرمایه را دریافت. اگر چه محبوبیت فعلی علیرضا/VR تکنولوژی گرایش به تخت، آن یکی از فن آوری لبه برش بیشتر به دنبال بعد از اینکه هست.


Related Products