صفحه اصلی > اخبار > محتوای
شکستن فضای زمان محدود کردن جهان را در مقابل چشم خود را با VR قرار داده است
- Jun 15, 2018 -

چین بزرگترین کشور در بازار آموزش جهانی و یکی از کشورهای جهان است که بیشترین اهمیت را در آموزش و پرورش دارد.


در سال های اخیر، کلاس های ما از گچ به تخته سیاه به نوار ضبط و اسلاید، پروژکتور، تخته سفید تعاملی و نانو blackboards منتقل شده است. تجهیزات آموزش مدرن به طور مداوم جایگزین شده است، و تغییرات بی سابقه ای را به آموزش در کلاس درس می دهد. امروزه دوران تکنولوژی جدید است. فن آوری محصول VR زمینه آموزش و پرورش را از مردم به مقامات، از محلی به مرکز، بیشتر و بیشتر توجه می کند.


در سال های اخیر، ما مرزهای علم و فن آوری را درک کرده ایم، از روند توسعه زمان ها پیروی کرده و به طور فعال در آموزش VR شرکت کرده ایم. ما متعهد به استفاده از AR / VR / MR و دیگر فن آوری های جدید برای کشف مدل های آموزشی جدید و ایجاد یک دنیای جدید در زمینه آموزش و پرورش هستیم. · زمینه آموزش و پرورش غرفه ویژوال تجربه ایجاد یک برنامه تعاملی دو صفحه ای است که با استفاده از تجربه غوطه وری VR به عنوان محتوای آن ایجاد شده است. هدف این است که با صفحه نمایش بزرگ از طریق لمس روی صفحه نمایش کوچک و تجربه راه حل تعاملی VR همگام سازی کنید. این برنامه موقعیت مکانی فضایی، دسته های تعاملی، هدست های VR و سیستم عامل های ابر را ادغام می کند. این همهجانبه، تعاملی و درک شده است. این به طور کامل نیازهای آموزش تجربی و محبوبیت آموزشی در کالج ها و دانشگاه ها را برآورده می کند.

vr.jpg


برنامه تعاملی VR با هدف استفاده از VR برای جلوگیری از خطرات پنهان آزمایشگاه های سنتی و فعالیت های آموزشی در فضای باز است. دانش آموزان می توانند به طور غریزی از دستگاه های مختلف استفاده کنند و شغل های مختلف را بدون خروج از خانه تجربه کنند و افق های آنها را با عینک های کوچک VR گسترش دهند. جهان را ببین.
ایجاد VR محتوای دوگانه صفحه نمایش تعاملی VR تعامل، علم محبوب بیش از حد شناخته شده و دیگر ماژول، شما فقط نیاز به لباس عینک VR در طول تجربه، سپس وارد یک محیط شبیه سازی مجازی، انتخاب دسته و ارتباط برقرار کردن با اشیاء در محیط، شما می تواند به وضوح تجربه جدا کردن پین آتش نشانی خاموش کننده، که بخشی از دستگاه مونتاژ برای اولین بار نصب شده است، چه باید اولین گام از نجات شخص غرق ... از طریق برنامه های تعاملی دو صفحه، تماشاگران همچنین می توانید VR تعاملی تعاملی تدریس در روند تماشای صفحه نمایش بزرگ.پتانسیل VR آموزش دوگانه صفحه نمایش تعاملی این است که به طور عمدی "یادگیری" نیاز ندارد. این فقط به شما نیاز دارد که "تجربه کنید". در فرایند تجربه، نقاط آگاهی طبیعتا خاطرات را تشکیل می دهند و در مغز ذخیره می کنند. این غریزه انسانی است که خاطراتی از آنچه تجربه کرده اند، شکل می گیرد. آموزش VR با استفاده از این ویژگی به شما اجازه می دهد از غریزه خود برای یادگیری دانش در طول فرایند تجربه استفاده کنید. دفعه بعد که شما با یک سناریوی مشابه روبرو می شوید، می توانید به سرعت حافظه خود را به منظور پاسخ مناسب بسیج کنید.
به طور مشابه، فن آوری VR می تواند به بسیاری از رشته ها و حتی تمام حوزه های زندگی اعمال شود. با کمک فن آوری VR، تحت شرایط تضمین اثر آموزش، هزینه زمان، هزینه های اقتصادی و هزینه کار به طور قابل توجهی ذخیره می شود. این نوع روش آموزش، بهره وری یادگیری را به ارمغان می آورد. ارتقاء به تغییر اطلاعات و توسعه صنایع مختلف سرعت می بخشد.


علاوه بر این، راه حل های سری VR SuperSense معرفی شده اند، از جمله کلاس های بسیار نفوذی، بسیار تاثیر گذار، علم فوق حساسی، آموزش فوق العاده تجربی و غیره، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات برای ایجاد کلاس VR سازنده به عنوان یک ابزار کامل، مقیاس جالب، تعاملی، خلاق، قابل نمایش، چند منظوره فضای ایجاد واقعیت مجازی برای همه برای تجربه.
برای ایجاد یک دوره جدیدی از صنعت آموزش VR با افق و توانایی متنوع با هدف تزریق سرطان جدید به نوآوری و توسعه صنعت آموزش و پرورش و کمک به مدارس در پرورش دسته های استعدادهای نخبه که منجر به توسعه و ساخت و ساز در سطح بین الملل اجتماعی در آینده.


Related Products