صفحه اصلی > اخبار > محتوای
علیرضا تکنولوژی تجزیه و تحلیل
- Jun 29, 2018 -

توسعه علیرضا چند دهه انجامید. این بازگشت به پیشگامان مانند آزمایشگاه رسانه دانشگاه MIT و سایر دانشگاه ها از جمله Thad Starner که در حال حاضر مسئول تکنولوژی عینک هوشمند گوگل دارند. در مرحله جوانه زدن علیرضا تکنولوژی Thad Starner به باتری سنگین برای اتصال علیرضا عینک استفاده می شود.


گوگل شیشه بعد فن آوری کمتر چشم نواز پشت صحنه برای انبار و ساخت مجدد توسعه داده شد. امروز، کارکنان می توانید تماشا فیلم های آموزشی و همکارانش ثبت عملیات راهنماهای از طریق شیشه ای گوگل.


علیرضا فن آوری نیز در دوربین های ارزان قیمت و فن آوری های صفحه را ارزان، خودکار ضد نور شبکه که مردم شبکیه در حالی که ذوب فولاد رایت کلاه جوشکاری استفاده می شود.


امروز، علیرضا تکنولوژی است ورود به عرصه تجاری. در کاربردهای صنعتی علیرضا فناوری اطلاعات مفید در حالی که دست آزاد را فراهم كند و ارزش تجاری آن آشکار است.


علیرضا عینک نیز تا حد زیادی افزایش سطح هوش. با کمک ورزش microdisplays پوشیدن عینک علیرضا است مانند داشتن همکار ضروری است که می تواند در لحظه ای حیاتی کمک کند. علیرضا عینک حتی می توانید تصمیم بگیرید که آیا کار می تواند انجام شود.


تصور مکانیک مقیاس بزرگ تاریخ است که به یک سایت ساخت و ساز فوری تعمیر تراکتور بزرگ اعزام شد. مالک بیش از یک جفت عینک علیرضا به تعداد ارسال دست. راهنمای تعمیر و نگهداری در عینک او برای عیب یابی در حالی که مشاهده دستورالعمل گرافیکی مجاز.


برخی از عینک هوشمند حتی با آمازون سرویس الکسا، که اجازه می دهد تا شما را برای یافتن اطلاعات مربوط از طریق صدا نمایش داده شد بدون جستجو برای تلفن های هوشمند و یا تفکر سخت می آیند.


نمونه کسب و کار مصرف کننده در سطح فعلی شامل IKEA را محل app، که در آن مردم گوشی های هوشمند برای مشاهده تصاویر خانه را در گوشی خود را با مبلمان و محصولات دیگر استفاده می.


Related Products