مراحل و روشهای VR
- May 26, 2018 -

با توجه به شکل سخت افزار فعلی VR، هدست VR عمدتا به سه نوع تقسیم می شود:


1، صفحه نمایش ترمینال تلفن همراه (معمولا به عنوان VR موبایل شناخته می شود)


2، یک دستگاه سر (دستگاه VR)


3، در خارج از اتصال پوشیدن تجهیزات (نیاز به یک میزبان خارجی).

Vr steps and methods.jpg

صفحه نمایش ترمینال تلفن (VR تلفن) - همچنین به عنوان جعبه VR عینک شناخته می شود، تا زمانی که گوشی می توانید تماشا کنید. مانند خانه کوچک Z4، آینه های طوفان و غیره، معادل با پیشرفته کارتن VR، قیمت ده ها تا صدها تن بود.

صفحه نمایش همه چیز در یک صفحه - دارای قابلیت مستقل CPU، ورودی و خروجی نمایشگر، کاملا رایگان از دستگاه های خارجی است. اگر شما دوستان بزرگ VR را در مقایسه کنید. شکل از دستگاه همه در یک را می توان به عنوان محصول واقعی VR مستقل، بدون محدودیت فضایی و دیگر تاثیرات خارجی در نظر گرفته شده است. با این حال، مشکل فعلی دستگاه یکپارچه سازی VR این است که آستانه فنی بیش از حد بالا است و هزینه بسیار زیاد است و هنوز هم دشوار است.


دستگاه های پوشیدنی خارجی VR (PCVR) - همچنین به عنوان صفحه نمایش کامپیوتر شناخته می شود، باید به رایانه وصل شود، مانند htc vive، oculus. این نوع از VR در حال حاضر بهترین است، متعلق به عینک درجه حرفه ای، تجربه کاربر بسیار خوب است، اما قیمت بسیار گران است، اما همچنین نیاز به طور کلی نیاز به بیش از 970 کارت گرافیک، استفاده از هزینه های بالا، مجموعه ای تا ده ها هزار نفر. اگر میخواهید بازی کنید، صرفا در مورد خرید یک VR نیست، شما نیاز به خرید تجهیزات سازنده میزبانی دارید. علاوه بر این، با توجه به دستگاه های وصل شده خارجی، رایانه های شخصی، PS4 و سایر دستگاه های میزبان باید به یکدیگر متصل شوند. وقتی بازی های قابل پخش را تجربه می کنید، توسط کابل داده ها محدود می شوند. VR کامپیوتر جانبی ممکن است به طور گسترده ای در تجربه VR در آینده مورد استفاده قرار گیرد. سالن ها و غیره.


Related Products