استفاده جدید از گوشی های موبایل یکی از تغییرات به صفحه نمایش بزرگ آیا VR عینک واقعا واقعیت مجازی را دارد؟
- Jun 05, 2018 -

چندین عینک VR و ده ها تن از بازی های 3D VR سفارشی توسط Nibiru. مانند دنیای کامل "ارواح و فانتزی"، یوگلاس "مبارزه روح کالیبر"، "طوفان های مختلف"، "میدان کشتن روح شر"، "سایه تفنگ VR" و غیره.

در جلسه رسانه ای، رئی یو، بنیانگذار اطلاعات Ruiyue، مهمانان را با مزایای بازی های واقعیت مجازی و مزایای ادغام منابع سخت افزاری و نرم افزاری تحت صنعت بازی، ارائه می دهد.

OTO VR Shuttle.jpg

به گفته وی، در حال حاضر، پلت فرم بازی Nibiru توسط موتور بازی متحد Unity، COCOS و بسیاری از موتورهای مستقل پشتیبانی شده است. گزارش شده است که تولید کنندگان محصوالت نام تجاری داخلی و خارجی، مانند Jin Heyue، Lai Shida، MOGA، King LeapMotion activism، Hong Kong Wei Ai، بسیار جالب و غیره همه در مورد توسعه آینده بازی های واقعیت مجازی خوشبین هستند.

این بار، راه اندازی این پلت فرم از عینک واقعیت مجازی "Nibiru Dream Mirror" متفاوت از Oculus RIft و سایر عینک های واقعی واقعیت مجازی است. به جای دستگاه نمایشگر داخلی، قیمت عینک واقعیت مجازی بسیار کاهش می یابد.

بر اساس گزارش ها، دلیل استفاده از این طرح این است که نرخ نفوذ فعلی تلفن های هوشمند در حال حاضر بسیار بالا است و محصولات تلفن همراه در بازار اساسا با نمایشگرهای صفحه نمایش با کیفیت بالا مجهز هستند و تاثیر واقعیات واقعی کلاه ایمنی باید با محتوای ویدئو و بازی ترکیب شود. برای اینکه بتوانید آن را بازی کنید، این اکوسیستم های محتوا در تلفن های همراه بسیار بالغ شده اند. بنابراین، انتخاب یک راه حل مبتنی بر تصویربرداری گوشی های هوشمند، مزایای زیادی در ارتقاء دستگاه های واقعیت مجازی دارد.

لایک گفت که نیبیرو امیدوار است از روش های رشد وحشیانه و دستگاه های واقعیت مجازی در قیمت های مختلف استفاده کند تا اولین گروه از کاربران واقعی واقعیت مجازی را به سرعت بگیرد. برآورد شده است که تا اواسط 2015، 1.5 میلیون کاربر درگیر خواهد بود.

در آینده Nibiru عناوین جدید را به کاربران با نرخ 5 در هر ماه بر اساس 20 بازی موجود ارسال خواهد کرد.

با توجه به داده های تحقیقاتی شخص ثالث، زمانی که تکنولوژی واقعیت مجازی محبوب می شود، با قدرت شگفت آور بازار سر و سامان خواهد یافت و مقیاس بازار برای بازی ها و فیلم و تلویزیون به تنهایی ممکن است بیش از تریلیون باشد. در آینده، آموزش و پرورش، تحقیقات علمی، شبکه های اجتماعی، گردشگری، حمل و نقل و طراحی همه تبدیل خواهد شد به مناطق که در آن این فن آوری به طور گسترده ای استفاده می شود.

اگر نسخه ارزان از عینک واقعیت مجازی می تواند توجه بازیکنان را جلب کند، در نتیجه، برخی از کاربران را هدایت می کند، به این ترتیب، سرگرمی هایی را که توسط تکنولوژی واقعیت مجازی ایجاد می شود، تجربه می کنند. این که آیا بازی های غوطه وری می توانند نفس تازه ای برای کل صنعت بازی ببخشند، بستگی به این دارد که آیا دستگاه های واقعیت مجازی در مراحل بعد می توانند در تولید محتوای بازی دنبال شوند تا نیازهای بازیکنان را برآورده کنند.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که برگزارکنندگان هر مهمانی را که به صورت ژیمناستیک به نمایش درآمدند و مرز واقعی در فیلم "دزدان دریایی رویاهای" را به نمایش گذاشتند، به امید استفاده از آن برای انتقال شکاف بین دنیای مجازی و واقعیت در حال حاضر کاهش یافته است. ، سپس این دستگاه VR که به نظر می رسد کمی "قریب الوقوع" و "شیشه ای کلی تلفن" واقعیت مجازی واقعا؟ همچنین لازم است منتظر بمانید تا جیرو ظاهر شود تا ببینید چه اتفاقی می افتد.


Related Products