من 22 قطعه از 8 عدد VR خریدم، و شکاف هزاران قطعه در اصل در اینجا بود
- Jun 05, 2018 -

با شور و شوق فن آوری VR، تقریبا هر صنعت می خواهد به موجی از نقاط داغ برسد. بعضی از آنها زمان مناسب را پیدا کرده اند تا ببینند که بخیه ها در حال پرواز هستند، مانند فیلم بزرگسال VR که در حال حاضر به آتش کشیده می شود. VR در آموزش و پرورش، مراقبت های پزشکی، تناسب اندام، پخش زنده، گردشگری و سایر صنایع مشغول به فعالیت بوده است، اما سطح فعلی توسعه بسیار کمتر از بازی های VR است.

OTO VR Shuttle.jpg

یکی از تفاوت های مهم این است که در دستگاه های VR قیمت سرصفحه از صد تا هزار متغیر است و قیمت متفاوت است. تجربه ای که می تواند به دست آید به طور طبیعی متفاوت است. برخی از زمان پیش، داخلی بسیار محبوب VR تلفن همراه جعبه، قیمت در یک پلت فرم خرید آنلاین نیز کاملا شگفت انگیز است! حداقل این فقط برای 22.8 یوان فروخته شد، این قیمت، حتی تجهیزات مناسب نصب شده X نمی تواند خرید ah. آیا می توانست این باشد که لیانگ جینگو به این محصول شجاعت اضافه کردن VR به زبان انگلیسی را به نام؟

VR یا فناوری واقعیت مجازی تکنولوژی است که به طور جامع از سیستم های گرافیکی کامپیوتری و دستگاه های مختلف رابط کاربری مانند واقعیت و کنترل استفاده می کند تا حسگر غوطه وری را در یک محیط سه بعدی تعاملی ایجاد کند که بر روی یک کامپیوتر ساخته شده است. در میان آنها، محاسبات کامپیوتری، محیط سه بعدی تعاملی و حس عمقی، این سه عنصر در VR ضروری است.

این بسیار ساده تر است که بگوییم هنگامی که محصولات VR را تجربه می کنید، این که آیا می تواند احساس خوبی از واقعیت و ادغام را به شما بدهد، به طوری که نمی توانید واقعیت و فطرت را بیان کنید. به طور کلی، این احساس قوی تر است، بهتر است headshot VR است. و تا حدودی، اثر محصولات VR مستقیما با قیمت آن متناسب است.

با این حال، همانطور که در بالا ذکر شد، جعبه تلفن VR، شبیه به عینک های 3D، می تواند تصاویر 3D را در مقابل چشم ها نشان دهد تا سه بعدی تر شود. هیچ چیز خاصی در مورد آن وجود ندارد. شما میخواهید اینجا را تجربه کنید احساس VR از واقع گرایی و غوطه وری به سادگی مسخره است.

در مواجهه با چنین محصولات "تکنیکی ارزان"، ارزیابی مصرف کننده نیز یک کلمه است، ضعیف! چه چیزی تماس گیرنده است، اما نمی توانید از ذهن خود خارج شوید؟ آیا این دو ذره بین خاص است؟ معمولا این نوع چیزها با یکدیگر روبرو می شوند و هر کس آن را به عنوان یک شوخی مطرح می کند. اکثر مردم VR را درک نمی کنند، اگر چنین رویدادی رعد و برق را تجربه کنید و نگویید که حسن نیت VR کاهش یافته است، اگر این آب کثیف در بازی VR چلپ چلوپ شود، چه کار می کنید؟

دلیل این وضعیت نه تنها این است که مردم به اندازه کافی در مورد تکنولوژی جدید VR به اندازه کافی نمی دانند، بلکه همچنین برخی شرکت هایی که شک و تردید دارند به منظور تمرکز بر روی نقاط داغ، افزایش حجم فروش برای تضعیف مفهوم VR ، نقاط ضعف در برخی از نقاط ضعف شناختی افراد وجود دارد. تولید محصولات خود، که کاملا متفاوت نیست، به نظر می رسد "تقریبا" مشابه VR واقعی است، جذب مصرف کنندگان که خجالتی هستند اما می خواهند مد روز باشند.

این نوع چیزها بی وقفه ظاهر می شود، بدون توجه به اینکه چه نوع محصولات فقط به VR تکیه می کنند، شما می توانید فروش خوب را به فروش برسانید. 3D VR یک مثال بسیار رایج است، به خصوص در صنعت آموزش و پرورش! در حال حاضر، کمپانی هایی وجود دارند که می توانند آموزش VR بالغ را ارائه دهند. چگونه می توان آنها را از خیابان ها پر کرد؟ خیابان های پر از چاله ها تقریبا یکسان هستند، در یک مرحله به مرحله ای برده و حفاری می شوند، در انتظار خرگوش اسم حیوان دست اموز است. این مؤسسات تحصیلات عالی، اما بلندپرواز، برخی از مصرف کنندگان موثر را به علم و تکنولوژی پرستش می کنند، اما از این ویژگی کمی برخوردارند. آنها کالری سهگانه تحصیل شده را به قیمت آموزش VR پودر سفید فروخته اند. آب بسیار عمیق است و ساده ترین راه برای استخدام این است که پول نقد اضافی داشته باشید و پدر و مادرانی که امیدشان را به فرزندان خود برداشته اند. آنها در مورد محصولات چنین آگاهی کمتری دارند اما نمیتوانند در تحریک فروشندگان روانشناسی کمک کنند. پس از آزمایش تجهیزات افسانه ای "VR education"، آنها با تصاویر Stereoscopic 3D شوکه شدند و حتی کیف پول را ارائه نکردند. در واقع، اساسی ترین دلیل این عدم درک این فناوری جدید است. تنها با حفظ یک قلب باز و تمایل به تماس با محصولات جدید، ما هیچ نتیجه ای در مورد چیزهایی که ما نمی فهمیم، انجام می دهیم، و ما نگرشی فروتنانه نسبت به آنچه که می دانیم، حفظ می کنیم. پس چه کسی می تواند شما را گمراه کند؟


Related Products