شاتل VR چرخش دستگاه شبیه ساز

یک دستگاه ابتکاری سرگرمی VR در سال 2018، چرخش 360 درجه و 50 گام manipulator عمل رسیدن به آزادی بزرگتر رفت.

ارسال درخواست
جزئیات محصول

prodcut overview.png

 

OTO VR شاتل:

 

OTO VR شاتل یک ابتکاری VR سرگرمی دستگاه در سال 2018، صندلی چرخش 360 درجه و 50 زمین manipulator عمل رسیدن به آزادی بزرگتر حرکت به شما تجربه در واقعیت مجازی دنیای شگفت انگیز شما نبوده.

 

فلسفه طراحی PRODCUT:

 

هنگامی که شما کلاه VR را, شما طور کامل همهجانبه کامپیوتر تولید شده، مانند یک بازی و یا صحنه فیلم یا یک جای دور وارد محیط. چیزی که باور نکردنی در مورد فن آوری شما واقع موجود در محل دیگری با افراد دیگر که شما احساس است. افرادی که سعی کنید آن را می گویند از هر چیزی از آنها است که تا به حال در زندگی خود تجربه کرده اید متفاوت است.

 

حرکت پلت فرم پشتیبانی از حرکات در دنیای واقعیت مجازی شما به ارمغان می آورد مردم تجربه بیشتر immersive و هیجان انگیز است، اما اکثر مردم سرگیجه کمابيش هنگامی که تجهیزات سرگرمی VR چرا احساس?

 

یکی از دلایل مهم این است که عمل از چشم خود مشاهده صحنه واقعیت مجازی از عمل از بدن خود را از بستر حرکت متفاوت است. البته بسیاری از دستگاه های VR تنها می تواند ارتعاش در زاویه کوچک محدود یا نوسان، مطابقت عمل مانند نورد 360 درجه از سرسره است.

 

OTO VR شاتل استفاده تکنولوژی کاملا جدید برای غلبه بر حرکت محدود سیلندر الکتریکی پلت فرم، می تواند 360 درجه چرخش هموار بدون هیچگونه مکث و سر و صدا عمل تاخیر در داخل، تقریبا مشابه عمل هر % 100 صحنه واقعیت مجازی برای کاهش احساس سرگیجه در همان زمان مردم واقعی احساس مانند شما به بستن رولرکوسترهای واقعی، واقعا یک تجربه فوق العاده از دارای وزن مخصوص کم می آورد.

 

جزئیات PRODCUT

 3.jpg

8.jpg

کیفیت ما

 9.jpg

 

Hot Tags: VR شاتل چرخش شبیه ساز ماشین تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه و با کیفیت بالا، گواهینامه CE جدیدترین مد بهترین، فروش
محصولات مرتبط
پرس و جو